Apģērbu un aksesuāru izgatavošana

Strādājot korporatīva tēla izveides sfērā, prakse rāda, ka tikai ilgtermiņa sadarbībā ir iespējams garantēt uzņēmumiem izturētu stilu, kvalitāti, izdevīgas izmaksas un elastīgus piegādes termiņus un iespējas. Veidojot sadarbību ar aģentūru Konu ir iespējams nodrošināt ilgtermiņa līgumus ar audumu izgatavotājiem, klienta projektam atbilstošākos un lojālākos apģērbu ražotājus, izmaksu ekonomiju un paredzamību, izejmateriālu pieejamību, atkārtotu pievedumu iespējamību atrunātajā laikā un kvalitātē. Ja ir zināmi klienta uzņēmuma izaugsmes plāni, darbinieku migrācijas koeficients, iespējams plānot rezerves, atkārtotas partijas un atbrīvot uzņēmuma vadību no blakus pienākumiem.

Diemžēl nav formulas, pēc kuras neklātienē varētu noteikt, kādam būtu jābūt uzņēmuma korporatīvam tēlam un apģērbam, jo esošās konkurences apstākļos, svarīgi ir būt unikālam.

Apģērbu un aksesuāru izgatavošana tiek veikta pēc individuāliem darbinieku mērījumiem - pielāgojot darbinieka mērījumus starptautiskiem apģērba standarta izmēriem vai izgatavojot individuāla izmēra apģērbu komplektus. Svarīga ir autorkontrole visas sadarbības laikā, vai tas ir viens gads vai ilgāks termiņš, lai izveidotā identitāte darbinieku apģērbā un ģērbšanās stilā būtu konsekventa un attīstītos, nevis izdzistu laika gaitā, gan kvantitatīvi, gan kvalitatīvi.  

 

 


Atpakaļ