Taka Spa


Tropu ziedi...batikas
Kā silta vēsma no krāsainajām Bali - Taka Spa ienāk 2010.gada vasara.2009.gads

Ja 2008.gada darbinieku tērpu kolekciju dēvējām par lietusmežu – ar brūniem
toņiem tropu augu rakstā, ko atdzīvināja sarkanas un bordo lietusmežu puķes,
tad 2009.gadā plūstoši pārejam uz ezera sonāti. Mūsu pašu latviešu. Mierīgā,
rāmā ūdenī spoguļojas koki un debess. Pastelīgi mēļi zilie, brūnie toņi un
mūsu mīļais lins.

Dina Vjatere
dibinātāja un partnere
Taka Spa


2008.gads

2008.gada vasarā "Taka Spa" darbinieku formas tērpu kolekcija tika papildināta, izmantojot jauna dizaina un koloristikas audumus – ķiršu sarkanos, brūnos un haki toņos.

2006-2007.gads

Ekskluzīvs interjers, selektīva Pasaules slavena spa kosmētika, augstas profesionālās prasības un laba darbinieku sagatavotība. "Taka Spa" apģērbu koncepts radīts, vadoties tieši no šiem priekšnoteikumiem. Koloristika un audumu izvēle ir maksimāli pietuvināta dabai, izmantojot "Taka Spa" tērpos Itāļu modes dizainera Armani autorkolekcijas lina audumus. Veidojot konceptu, nozīmīga ir darba specifika, kas nosaka, ka darba tērpi ir bieži jāmazgā. Izveidots tika spirāles/gliemežvāka tipa koncepts, kas ļauj katrus atkārtotus jaunus darba tērpus veidot elastīgi un kreatīvi, izmantojot dažādus krāsu risinājumus, kas ir izturēti krāsu koloristikā kā dabas toņi - pistācija, bambuss, henna, safari, lietusmeži. Krāsas viena otru papildina un viss kopā organiski veido vienu krāsu koku. Koncepts ieviests 2006.gadā.Dina Vjatere, Taka Spa partnere:

„Taka Spa ir roku darbs ar dabas produktiem un gadsimtiem pārbaudītām dabīgām metodēm – masāžām, maskām, peldēm, zāļu tējām, kustībām. Mūsu ticību dabiskām vērtībām ataino Taka Spa interjers, produkti, ar ko strādājam, un arī darbinieku formas tērpi. Spa industrijā speciālistam jau ar savu izskatu vien jāvieš klientā miers, uzticība un paļāvība, ka viņš ir drošās un profesionālās rokās. Tāpēc tēlam jābūt neuzkrītošam, dabīgam, ļoti kvalitatīvam un vienlaikus arī siltam, mīļam. Turklāt arī funkcionālam un darbam ērtam, lai masieri varētu atļauties pietiekošu kustību amplitūdu.

Strādāt ar Ingrīdu Drāznieci ir vienkārši prieks. Turklāt ļoti iedvesmojoši! Ingrīda lieliski izprata Taka Spa filozofiju, un ne tikai atspoguļoja to tērpā, bet patiesībā ar tērpu deva tai papildus vērtību. Ienesa krāsas un dzīvīgumu spa telpā. Ieteica vienkāršu risinājumu, kur tas attaisnojās, savukārt kvalitātes vārdā pārliecināja izvēlēties ne vairāk ne mazāk kā Armani linus biksēm. Tērpus mums nākas ik pa laikam papildināt un Ingrīdas spožās idejas neapsīkst! Ļoti svarīgi – viņa vienā mierā noārda stereotipus par radošā gara nesavienojamību ar racionālo. Precizitāti un perfektu solītā izpildi no Drāznieces kompānijas var tikai pamācīties.”

"Taka Spa"
Kronvalda bulvāris 3a, Rīga
www.takaspa.lv

Atpakaļ